Срібні Джерела
ГоловнаПродукціяКонтактиПошукГлина косметична Українська English Deutsch Русский

Глина біла

Глина біла має антисептичні і регенеруючі дії. Глина пом’якшує шкіру на руках, ліктях і ногах, прискорює загоєння дрібних тріщин і порізів, запобігає підвищеній пітливості, активує обмінні процеси в тканинах, звужує пори, розгладжує зморшки. Біла глина підходить навіть для найбільш чутливої шкіри. Глинолікування є універсальним і ефективним методом допоміжної і монотерапії. Білу глину використовують у вигляді аплікацій, обгартувань, компресів, присипок, полоскань. Глина - богиня косметології, вона очищує пори шкіри від забруднень, володіє ефектом пілінгу, знімає свербіж, контролює виділення шкірного жиру, зміцнює ламке волосся, покращує його структуру, лікує жирну собереї. Біла глина знімає набряки і болі в пошкоджених ділянках шкіри, зменшує запальний процес, покращує рухливість суглобів і гнучкість хребта. Лікує при сонячних опіках. Знімає рефлекторні болі в області серця, заживляє рани, виразки, пролежні, обмороження, сприяє розсмоктуванню різних ущільнень і пухлин. Полоскання і аплікації знімають запалення десен, сповільнюють утворення зубного наліту, забирають неприємний запах. В якості присипок підсушує шкіру, знімає подразнення і запалення.
Глина голуба

Лікувальна голуба глина містить майже всі мікроелементи, з яких складається організм людини.Глина здатна поглинати хвороби, адсорбує і виводить з організму гній, рідини, неприємні запахи. Зовнішнє використання глини дає досить швидкий ефект, практично нема ліків, рівних їй по ефективності. При всіх захворюваннях рекомендується внутрішнє вживання глини. Голуба глина лікує: захворювання опорно- рухового апарату, хірургічні захворювання, хвороби органів травлення, хвороби органів дихання, хвороби вуха, горла, носа, гінекологічні захворювання, урологічні захворювання, хвороби нервової системи, хвороби обміну речовин і ендокринної системи, захворювання серцево- судинної системи, шкіряні хвороби.
Глина жовта

Жовта глина має очищуючу протизапальну і антисептичну дію.

Глина у вигляді косметичної маски освіжує, заспокоює, тонізує шкіру, підживляє коріння волосся і сприяє його відновленню.
Глина зелена

Механізм лікувальної дії глини, крім обміну мінеральними речовинами, полягає у впливі на патогенні клітини і переводі їх на довжину здорової хвилі, тобто самоочищенні організму і поглинанні негативної, виходячої від хворого органу, енергетрки.Лікує остеохондроз, артрит,подагра, захворювання суглобів, реабілітація після травм, запальні процеси на шкіра, тріщини на шкірі і пятах, хронічні захворювання органів травлення, виразки шлунку, гастрит, жовчокамяна хвороба, холецистит, запальні процеси сечостатевих органів, цукровий діабет, розширення вен, деформація кісток і суглобів.
Глина рожева

У своєму складі міститьелементи Червоної та білої глини в конкретних пропорціях. Дякуючи цьому, рожева глина має властивості обидвох глин, це дозволяє їй особливо ніжно і беренжно доглядати за шкірою обличчя. Саме цьому косметологи з успіхом використовують її для особливо нежної і чутливої шкіри.

Результат: очищена від забрудненнь і мертвого епітелію шкіра сяє своєю новизною. Глина живить шкіру необхідними їй мінеальними солями і мікроелементами. Розгладилися дрібні морщини та пропала вугрева висипка.
Глина червона

Її "фішка" в тому, що вона покращує кровопостачання, знімає почервоніння шкіри, підвищує еластичність сосудів и капілярів поряд із нею. Своїм кольором глина вдячна суміщеннб оксиду червоноо заліза і окису міді. Перший елемент надає життєвий тонус тканинам, другий сприяє їх еластичності

Пом`якшує і очищує шкіру, ефективно живить і відновлює, попереджує появу алергічних реакцій і почервонінь, ліквідовує себорею, зуд і шелушіння.
Глина синя

Поміє всіх кольорових глин знайшла своє застосування в косметології завдяки її унікальним властивостяс, які покладені в основу косметичних масок, ванночок, компресів і загальних ван. Маски з синйої глини пом`кшують шкіру, свужують пори, розгладжують зморшки, очищують і відбілюють її. В результаті чого шкіря підтягується, покращується овал обличчя. Ванночки з синйої глини і загальні ванни мають антисептичну і фунгіцидну дію, сприяють процесам регенерації клітин шкіри.

Стимулює регенерацію клітин, розгладжує зморшки, підвищує пружність шкіри, вдновлює овал обличчя.
Глина сіра

Займає своє особливе місце в медицині і косметології, має специфічні властивості. Ефективно видаляє вугри і фурункули, зволожує, тонізує і очищує шкіру, розгладжує зморшки, регенерує коріння волосся, видаляє лупу та нестачу жиру.
Глина чорна

Чорна глина – ефективний природній лікувальний засіб, який виник під впливом комплексу геологічних і біохімічних процесів, які відбувалися сотні мільйонів років тому.

Очищена від забруднень, відмерлих клітин і вугрових камедонів, шкіра стає ніжною та шовковистою. Глина живить шкіру необхідними їй мінеральними солями і мікроелементами. Стягує пори і освіжає колір обличчя за кілька хвилин, стимулює обмінні процеси в тканинах, запобігає передчасне старіння, глибоко пом’якшує і живить шкіру, ефективно бореться з целюлітом.© 2005. Срібні Джерела. Всі права застережені. Дизайн і розробкаWebКузня